pirmdiena, 2013. gada 29. aprīlis

Zviedrija II

Pavasara sacensību kulmināciju gaidīju jau kādu laiku – 27.-28.aprīlis Silva līgas atklāšana Zviedrijā (abas dienas biju pieteicis kā izlases kontrolsacensības) un vēl priekšā 10mila. Pateicoties subjektīvajam rangam pirmajā dienā jau automātiski tiku iekļauts E1 – konkurence praktiski tāda pati kā WOCā, iztrūkstot pāris spēcīgiem džekiem. Iemesls tam tāds, ka apvidus praktiski identisks kā būs WOCā Somijā garajā distancē. Pirmā dienā 17.4km, tika pielietota arī izkliede, kas sacensības padarīja aizraujošākas. Mērķis bija tehniski stabils skrējiens. Tas arī izdevās, kļūdās ~3’, kas ar laiku 1.49:17 ļāva ierindoties 55.vietā. Par skrējiena kvalitāti liecina arī tas, ka mani nenoķēra neviens, kurš startēja aiz, bet man izdevās noķert pāris džekus, kas startēja priekšā. Nevar noliegt, ka distances beigas normāli ‘peldēju'. Rezultāti šeit.
1.dienas kartes 1.daļa
1.dienas kartes 2.daļa
Uz 2.dienu sākumā biju iekļauts E2, kur bija paredzēta vidējā distance, bet biju arī rezervē uz E1. Svētdienas rītā tika paziņots, ka varu skriet E1 un atkal priekša garā distance 13.7km (arī izkliede). Šoreiz startam piegāju nedaudz savādāk (pateicoties starta pozīcijai), bet mērķis bija veikt tehniski labu un ātru skrējienu, cerot, ka nenobeigšos distances beigās. Distanci iesāku mierīgi, lai iegūtu pārliecību un ieskrietos, nedaudz gan sabakstīju sākuma daļu, bet pēc 3KP tā lieta aizgāja un spēju skriet praktiski maksimāli un precīzi. Ik pa laikam manīju un spēju izmantot Fredriku Johanssonu, kurš startēja 4’ aiz. Ceļā uz 15KP pamanīju arī Johanu Runessonu, kurš startēja 2’ aiz, tāpēc pēc 16KP uz ceļa nopietni uzspiedu, lai noķertu Runessonu un par pārsteigumu ieraudzīju arī F.J., kurš bija uzracis 17KP. Nopietni iespringstot uz ātrumu un kontrolējot orient darbības (uzdevums pirms starta, lai pielīdzinātos 10milas 1.etapam), izmantojot arī abu kļūdu uz 21KP spēju saglabāt kontaktu ar abiem zviedru izlases sportistiem. Pēc  kārtīga skrējiena uz 24KP, notika tas pats, kas iepriekšējā dienā, kad sāku atslēgties no realitātes un uztaisīju kļūdu uz 25KP, kur ceļa varianta izvēlē un nelielā kļūdā pirms KP atstāju 2’, kas maksāja vietu TOP10 vai tā tuvumā ar rezultātu 1.20:59 ieņēmu 19.vietu (kļūdās ~4’). Rezultāti šeit, GPS sekošana šeit.
2.dienas kartes 1.daļa
2.dienas kartes 2.daļa
Katrā ziņā esmu apmierināts ar abiem startiem, jo abās dienās praktiski izpildīju uzdotu uzdevumu pirms starta. Tagad atliek gatavoties 10milai, kur noteikti startēšu naktī, atklāts jautājums - 1.etapā vai garajā naktī.

4 komentāri:

Anonīms teica...

Malacis!
Reāls kandidāts uz Latvijas izlasi.

Anonīms teica...

http://www.tulospalvelu.fi/gps/20130428SL2H21/

Anonīms teica...

Kādā ziņā GPS ir nepilnīgs?

Jānis Kūms teica...

Mans GPS ceļš no Polara, bet to es neuzliku uz kartes.