Atbalsta

Turun Metsänkävijät ir ļoti atpazīstams un leģendām apvīts klubs Somijā. Šī gadsimta sākuma bija viens no spēcīgākajiem klubiem Pasaulē. Klubam pievienojos pēc 2014.gada sezonas, lai kopā ar virkni pasaules vieniem no spēcīgākajiem orientieristiem, t.sk. 2012.gada Pasaules čempionu vidējā distancē Edgaru Bertuku, 2013.gada Pasaules vicečempionu sprinta distancē Scott Fraser, kā arī divkārtējo Eiropas vicečempionu Mārtiņu Sirmo, atgrieztu šo klubu uz pjedestāla Pasaules lielākajās stafetēs. Grano ir lielākais Turun Metsänkävijät sponsors, līdz ar to Grano ir neatņemam kluba sastāvdaļa. Grano ir iespiešanas, digitālās drukas, printēšanas un ar to saistīto produktu un pakalpojumu uzņēmums, kas vien no pirmajiem Somijā sāka piedāvāt kopēšanas un printēšanas pakalpojumus.
OK "Ape-Alūksne" un tā vadītājs Vilnis Veļķeris ar iknedēļas orientēšanās sacensību seriāla "Horizonts" rīkošanu ir ielicis orientēšanās pamatus daudzos jaunajos sportistos. Klubā ir izaudzis 2012.gada Pasaules čempions vidējā distancē Edgars Bertuks, kurš vienā komandā ar mani ir izcīnījis divas zelta medaļas Latvijas čempionātā stafetēs. Šobrīd klubu pārstāv arī spēcīgākie Igaunijas o-sportisti brāļi Timo un Lauri Sild, kļūstot par Latvijas čempionātu laureātiem.
Image result for osveikals
Uzsākot 2017.gada sacensību sezonu biju palicis bez atbalstītāja skriešanas ekipējumā. Pateicoties Jura Dzenīša pretīmnākšanai, vienojāmies par sadarbību ar lielāko orientēšanās un skriešanas preču izplatītāju Latvijā "OSveikals". Šajā veikalā ir iespējams iegādāties sākot ar pašu vienkāršāko ekipējuma detaļu, līdz beidzot ar pilnīgi profesionāli nokomplektētu ekipējumu un aprīkojumu, lai skrietu vismežonīgākajās takās. Šobrīd skrienu ar Inov-8 apaviem un apģērbu, lai skrietu ar vēl lielāku pārliecību!


ISOSTAR, sporta uztura pamatlicējs: savu darbību uzsācis 1977. gadā Šveicē, kā pirmo produktu izstrādājot sporta dzērienu. Dzēriens tika radīts, lai sportistiem nodrošinātu nepieciešamās uztura vērtības. Kopš pirmās dienas ISOSTAR ir kopā ar sportistiem. Neatkarīgi no sportista trenētības līmeņa, ražotājs piedāvā labākos uztura risinājumus, lai sasniegtu personīgos mērķus un rezultātus sportā.


Suunto ir komāpnija, kura dibināta 1936.gadā Somijā. Nodarbojas ar sporta inventāra ražošanu t.sk. ar sporta pulksteņu. Suunto Latvia ir oficiālie Suunto pārstāvji Latvijā un kopš 2013.gada decembra nodrošina mani ar efektīvu treniņu partneri - Suunto Ambit sērijas GPS pulksteni. Šobrīd treniņos izmantoju jaunāko Suunto multifunkciju pulksteni - Suunto Spartan ULTRA.
Tas viss ir priekš aizraušanās! Augstas klases kompresijas apģērbs, lai uzlabotu sportista veiktspēju, atjaunošanos un pieveiktu savus izvirzītos mērķus. Dibināts 2008. gadā, kad sāka ražot pirmos kāju stilbiņus (calf sleeves). Apvienojot zinātniskos pētījumus sporta kompresijas jomā ar augstākās klases ražošanas tehnoloģijām, Compressport kompresijas apģērbs ir tāds kā neviens cits! Compressport man nodrošinās augstākās klases kompresijas apģērbu kāju daļai un dažādus aksesuārus, lai uzlabotu manu veiktspēju un atjaunošanās procesa kvalitāti!
 
Gaujienas pagastā orientēšanās sportu pazīstu jau izsenis, kad par sporta skolotāju tur strādājā izcilais o-sportists Edmunds Zvaigzne. Gaujienas pagasta pārvalde finansiāli atbalsta orientēšanās sporta attīstību Gaujienā un arī izcilākos sportistus. Ar Gaujienas pagasta pārvaldes atbalstu startēju Latvijas Kausa posmos un Latvijas izlases sastāvā.
Apes novadā sporto daudzi, gan lieli, gan mazi iedzīvotāji, kuri atzīst veselīgu dzīvesveidu un vēlas saturīgi pavadīt brīvo laiku. Apes novada dome sniedz man finansiālu atbalstu (iespēju robežās) startiem Latvijas izlases sastāvā. Ar Apes novada domes finansiālu atbalstu esmu piedalījies ļoti daudzās sacensībās un terniņnometnēs, kā piemēram, 2011.gadā WOC treniņnometnē Francijā, 2012.gadā WUOCā Spānijā, 2016.gada Eiropas čempionātā Čehijā un 2016.gada Pasaules čempionātā taku skriešanā Portugālē.