Atbalsta

Turun Metsänkävijät ir ļoti atpazīstams un leģendām apvīts klubs Somijā. Šī gadsimta sākuma bija viens no spēcīgākajiem klubiem Pasaulē. Klubam pievienojos pēc 2014.gada sezonas, lai kopā ar virkni pasaules vieniem no spēcīgākajiem orientieristiem, t.sk. 2012.gada Pasaules čempionu vidējā distancē Edgaru Bertuku, 2013.gada Pasaules vicečempionu sprinta distancē Scott Fraser, kā arī divkārtējo Eiropas vicečempionu Mārtiņu Sirmo, atgrieztu šo klubu uz pjedestāla Pasaules lielākajās stafetēs. Grano ir lielākais Turun Metsänkävijät sponsors, līdz ar to Grano ir neatņemam kluba sastāvdaļa. Grano ir iespiešanas, digitālās drukas, printēšanas un ar to saistīto produktu un pakalpojumu uzņēmums, kas vien no pirmajiem Somijā sāka piedāvāt kopēšanas un printēšanas pakalpojumus.
OK "Ape-Alūksne" un tā vadītājs Vilnis Veļķeris ar iknedēļas orientēšanās sacensību seriāla "Horizonts" rīkošanu ir ielicis orientēšanās pamatus daudzos jaunajos sportistos. Klubā ir izaudzis 2012.gada Pasaules čempions vidējā distancē Edgars Bertuks, kurš vienā komandā ar mani ir izcīnījis divas zelta medaļas Latvijas čempionātā stafetēs. Šobrīd klubu pārstāv arī spēcīgākie Igaunijas o-sportisti brāļi Timo un Lauri Sild, kļūstot par Latvijas čempionātu laureātiem.ISOSTAR, sporta uztura pamatlicējs: savu darbību uzsācis 1977. gadā Šveicē, kā pirmo produktu izstrādājot sporta dzērienu. Dzēriens tika radīts, lai sportistiem nodrošinātu nepieciešamās uztura vērtības. Kopš pirmās dienas ISOSTAR ir kopā ar sportistiem. Neatkarīgi no sportista trenētības līmeņa, ražotājs piedāvā labākos uztura risinājumus, lai sasniegtu personīgos mērķus un rezultātus sportā.

Ieklausīties savā ķermeni ir viena lieta, saprast, ko tas tev saka, ir pavisam cits stāsts. Polar palīdz ielūkoties treniņos un analizēt tos ar visaugstāko precizitāti. Polar saliek kopā sporta ekspertu zināšanas, fizioloģu un elektroniku, apvienojot šo visu ar dziļu klientu vajadzību izpratni. Ņemot šo vērā, tas nav pārsteigums, ka tehnoloģisko jauninājumu un sirdsdarbības monitoru jomā Polar ir pasaules līderis kopš 1977.gada. Šobrīd es lietoju speciāli taku skriešanai radīto Polar modeli GRIT X.

Tas viss ir priekš aizraušanās! Augstas klases kompresijas apģērbs, lai uzlabotu sportista veiktspēju, atjaunošanos un pieveiktu savus izvirzītos mērķus. Dibināts 2008. gadā, kad sāka ražot pirmos kāju stilbiņus (calf sleeves). Apvienojot zinātniskos pētījumus sporta kompresijas jomā ar augstākās klases ražošanas tehnoloģijām, Compressport kompresijas apģērbs ir tāds kā neviens cits! Compressport man nodrošinās augstākās klases kompresijas apģērbu kāju daļai un dažādus aksesuārus, lai uzlabotu manu veiktspēju un atjaunošanās procesa kvalitāti!
Lai attīstītu un pilveidotu taku skriešanu Latvijā, es kopā ar trīs domu biedriem (Aneti Švilpi, Andri un Leldi Ronimoisiem) 2019. gada nogalē nolēmām nodibināt biedrību "Supervaroņi Adventure", kas mums vieglāk ļautu virzīties uz šo mērķi. Šobrīd aktīvi darbojamies ar individuālajiem treniņu plāniem, taku skriešanas nometņu organizēšu un dažādu izaicinājumu sagatavošanu taku skrējējiem, izmantojot Latvijas dabas piedāvātās iespējas.
Lielai daļai skrējēju mūzikas klausīšanās treniņos un sacensībās ir ierasta lieta. Es atkal esmu tas, kurš to īsti nepraktizē, jo galvenokārt uzskatu, ka tas nav droši, tāpēc, ka nevar dzirdēt apkārt notiekošo. Tas ļoti kaitina sacensībās, kad nākas apdzīt skrējējus, kuri mūziku klausās, bet nedzird kā tuvojas skrējējs no aizmugure un tad bieži vien nepatīkami brīži gadās abiem!
Šobrīd gan savas domas esmu mainījis, jo esmu atradis un testējis produktu, kurš izpilda manus izvirzītos kritērijus: AFTERSHOKZ bezvadu kaulu vadīšanas “bone conduction” austiņas.