ceturtdiena, 2011. gada 20. janvāris

I am alive

Sveiki tautieši(-tes). Varētu sākt ar to, ka ziņas par manu pazušanu ir stipri pārspīlētas. Iesākums meklējams jau novembra beigās, kad aktīvi iesaistījos mācībus procesā, lai visnotaļ bez lieka stresa varētu pabeigt šo sesiju. Jāsaka, ka bez stresa nesanāca iztikt. Līdz sesijas sākumam biju paspējis nokārtot 8 no 12 priekšmetiem. Pēc Jaunā gada bija palikuši 3. Un tad sākās tas, ko es vairāk negribētu atkārtot. Pārvērtos par staigājošu zombiju, kuru pie dzīvības uzturēja coca-cola un cafe latte... 2 nedēļas no vietas dienā mācījos 8-12h, protams mācīšanās bieži vien ieilga krietni pēc pusnakts un tā. Treniņus gan centos neizlaist, bet visu ieplānoto tomēr īstenot neizdevās, nez kāpēc?!:D Ik pa laikam, tie kuri seko man Twitterī, varēja ielasīties cik un kā virzās mans Koka un plastmasu konstrukciju kursa darbs, kuru beigu beigās nedēļu pirms sesijas beigām izdevās aizstāvēt un pēc tam arī vakardien uzrakstīt eksāmenu. Galu galā mācīšanās attaisnojās un ja nebūtu manas paviršības pirms sesijas, tad varētu neuztraukties par budžeta vietas atkarošanu, bet nu pagaidām vēl paskatīsimies, izskatās jau nu cerīgi.
Nedaudz par treniņiem - praktiski skrēju tik cik varēju gan lai atpūstos no mācībām, gan tāpēc, ka man tas patīk. Sesijas laikā izdevās saskriet 320.8km un 6h pavadīju VFS, kas nav tas ko biju ieplānojis, bet nav arī maz..
Skatoties tālāk-->bija plāns skriet Studentu ziemas universiādē, bet tomēr nebūs. Nebūs dalības arī Ski-o Alūksnē, jo slēpot sanācis, praktiski nekas.. Tuvākie plāni ir saistīti ar atgriešanos Gaujienā un tā sirsnīgi izmantot brīvo nedēļu no skolas. Pēc tam atgriešanas zinību mekā Jelgavā, starts telpu orientēšanās un plāns par nometni Portugālē vēl karājās gaisā, ja nebūs Portugāles noteikti būs nometne ar Pihkaniskat, bet nu labprātāk jau uzskrietu siltākā klimātā, nevis sniega pārpilnajā Somijā. Pagaidām tas būtu viss.
P.S. tiekamies LČ ski-o, kur būšu kā skatītājs ;)

2 komentāri:

renchix teica...

Cik gara bija tā sesija, kurā to apjomu savāci?

Jānis Kūms teica...

3 nedēļas ;)