piektdiena, 2009. gada 3. aprīlis

Jaunās sezonas sākums!

Sveiki! =) cik ilgs laiks pagājis kopš neko neesmu rakstījis savā blogā. Viena lieta ir tā, ka sacensību nebija, bet tas nenozīme, ka trenējies neesmu. Vienkārši par saviem treniņiem neko nerakstīju, jo treniņi ir treniņi, bet sacensības parāda ko esi izdarījis treniņos. Varu pateikt tikai to, ka šogad treniņi nav sanākuši kā bija ieplānots, jo vienu laiku biju nopeitni apslimis un otra leita bija tā, ka nenormāli daudz jāmācās bija. Neskatoties uz to visu esmu mēģinājis sagatavoties jaunajai sezonai iespēju robežās.
Gatavojoties jaunajai sezonai esmu skrējis tikai 4 treniņus kartēs, kas ir ļoti maz salīdzinot ar pagājušo gadu. Pabiju OK "Saldus" treniņnometnē Ventspilī (viens treniņš), jo apstākļu spiests vairāk nevarēju aizvadīt. Tad uzskrēju mājās paša saplānotu "taurenīti", jāsaka ka nekas prātīgs nesanāca, jo sniegs bija līdz celim. Tad vēl vienu treniņu sprinta kartē aizvadīju un pēdējais treniņš kartē bija šo 3dien "Magnēta" ietvaros, kad skrēju gan M21C grupu, jo mācu vienam draugam orientēšanās pamatus, tāpēc atvēlēju laiku viņam, nevis sev lai skrietu M21AL grupu. Katrā ziņā šis treniņš bija noderīgs, jo daudz nācās turēt virzienu un lasīt karti, protams temps bija salīdzinoši lēnāks. Atsvaidzināju iemāņas arī trenēšanā, jo labu laiku to nebiju darījis. Uzreiz jāatzīst, ka pieļāvu ļoti rupju kļūdu, nepārbaudot ko kartē ir sazīmējies mans skolnieks:D, jo pats sev iezīmēju garo distanci. Sanāca, ka ir izliests viens KP un paliekam bez ieskaites. Laba mācība, ka jāpārbaude 2x.
Un nu jau rīt ir pienācis 1.šīs sezonas nopietnais starts - Kurzemes Pavasaris - uzreiz jau WRE vidējā distancē. Jāmēģina rīt parādī labāko sniegumu. Starta izloze man ļoti veiksmīga, eju pēdējais no M21E grupas :) varētu būt dažas taciņas iemītas :) Lai nu paliek fantazēšana, tiekamies rīt mežā. Novēlu NEATRAST NE PUNKTU ;)!
P.S. par rezultātiem ziņošu ;)

Nav komentāru: