pirmdiena, 2010. gada 26. jūlijs

Looking in to the future

Šonakt normāli izgulējos, bet nogurums joprojām liek par sevi manīt.. karstums katrā ziņā ir nepanesams, Zviedrijā vismaz ar laikapstākļiem problēmu nebija. šodien iezīmēju savus ceļus no garās un sprinta distances, ja kādam interesē tos varat aplūkot spiežot šeit. Stafetei diemžēl nav iespēja iezīmēt Runoway pagaidām.
Šodien LOF preses dienests paņēma atkal interviju, ko noteikti drīzumā varēsiet lasīt iekš LOFa mājaslapas.
LATVIA TEAM (bez Pauliņa, gatavojās sprintam)
Mans citāts par sacensībām:
Kopumā čempionātu vērtēju ar plusa zīmi, jo ieguvu neatsveramu pieredzi augsta līmeņa sacensībās. Pozitīvu emociju netrūkst un motivācija turpināt trenēties tikai pieauga. Par savu startu gan esmu nedaudz vīlies, jo garajā distancē mērķis bija iekļūt TOP30, bet pietrūka...garo distanci fiziski izturēt nebija problēmas, bet problēma bija tur, ka distances pirmo pusi veicu samērā lēnā tempā, jo bija bailes kļūdīties, kad apradu ar apvidu tad jau viss bija kārtībā. Noteikti vajadzēja aizvadīt kādu treniņu līdzīgā apvidū. Sprintu uzskatu par izgāšanos, jo nu jau pēdējos gados nespecializējos uz sprintu skriešanu, šogad šis bija tikai 3.sprints man un neesmu gatavs skriet maksimāli ātri un lasīt karti vienlaikus, bieži izvēlējos ne tos labākos variantus vai iekritu uz strupceļiem, bet tā kā neviens cits negribēja sprintu skriet, tad to darīju es. Vidējo distanci neskrēju, jo man bija jāskrien pirmais etaps stafetē. Jāatzīst gan, ka visu dienu pavadot vidējās distances finišā un uzmundrinot pārējos dienas beigās jutos ļoti saguris. Stafetē izdarīju gandrīz maksimāli visu, bet pēdējiem 2km pietrūka spēka, jo apvidus bija ļoti skrienams, izņemot pēdējo kalnu... gribējās stafetē ieskriet 10niekā, bet nedaudz pietrūka. Ļoti patīkami pārsteidza Krista, kura vidējā distancē izcīnīja 11.vietu - augstāko vietu Latvijas izlasei šajā cēmpionātā.
Tgd štukoju nākotnes plānus. Nevaru izlemt, ko lai izvēlos par starp posmu sezonas otrajai pusei, jo nākošās sacensības, kurās startēšu izskatās, ka ir LČ vidējā un stafetēs Septembra sākumā Irbenē. Gribās k-ko uzksriet arī pa vidam, Malienas Kausos atkal piedalīšos organizatora darbos. Šodien internetā izlasīju interesantu lietu - 15.augustā Jūrmalā ir BalticMiles pusmaratons - varbūt vajadzētu mēģināt noskriet to. Pagaidām ļoti apsveru šo domu, ja būs vēl kāds gribētājs noteikti skriešu. Žēl ka šogad vēl neizdevās iekļūt LV izlasē uz CISMU (militāro čempionātu), kurš notiks uzreiz pēc Pasaules čempionāta turpat Norvēģijā. Paliku uzreiz aiz svītras, bet tikai tāpēc, ka daži spēcīgākie, kā Renčiks un Bērcis atteicās piedalīties. Protams, ka loģisks ir lēmums, ka 6.vietu nav vērts vest uz šiem mačiem, nav jēgas tērēt naudu tūrismā, jo tāpat Norvēģijā neko nevarētu saskriet. Tāpēc jāturpina būs kačāties, bet tgd gan vēl pabaudīšu pāris brīvas dienas un ķeršos klāt prakses atskaitei ;)

svētdiena, 2010. gada 25. jūlijs

WUOC stafete un nobeigums

Vidējo distanci neskrēju, lai atpūstos, jo tomēr pēc garās distances besis bija atnācis tā nemanot un sprintā it kā paskreit varēja, bet savākties uz orientēšanos nevarēju nu nekādi.. tā nu visu 4dienu pavadīju vidējās distances finišā atbalstot visus pārējos latviešu runnerus. ļoti pozitīvi pārsteidza Krista, kurai izdevās izcīnīt labāko vietu šajā studentu čempī no visiem latviešiem - 11. Arī Kristaps ļoti labi sāka, bet distances beigās spēka pietrūka un radās dažas kļūdiņas - jātrenējas vairāk skriet pa apvidu - tā atzina Kristaps.
Stafetē sastāvs mums tika skaidrs pēc Pauliņa finiša - 1.etaps es, 2.etaps Kristaps, 3.etaps Arvīds. Andris ar Ati skrēja Mix tīmā kopā ar Gvozdiku no Izraēlas. Pēc kartes stafetes apvdus izlikās skrienams, bet jutām ka uzdīz augšā arī lielajā kalnā, kur bija vidējās distances pēdējais aplis. Prognozes piepildījās par 100%. Pirms starta biju nedaudz uztraucies, jo tomēr skrēju par savu valsti un no 1.etapa ir atkarīgs vai komanda spēs cīnīties par izvirzīto mērķi, mums tas bija iekļūšana labāko 10niekā.
Starts, to nemēģinu izcelt, jo uzdevums ir cits. Ātri noorientēju karti vajadzīgā virzienā. un aidā distancē. Jau ar pirmajiem metriem saprotu, ka būs baigais kapiņš, jo šis apvidus kļūdas nepieļaus - viegli skrienams priežu mežs ar lielām reljefa formā - dziļas ieplakas mijās ar palieliem kāpumiem.. pirmo KP pats pirmais no sava farsta un nu tikai jāskrien.. pie 4KP esmu 4.vietā uzreiz aiz muguras Tambasovam no baltkrievijas. 5KP izrādais 1.radio punkts, uz kuru izvēlos iet nedaudz vairāk pa kreisi, liecot apkārt lielajam kāpumam - lielākā daļa sportistu skrien tieši kalnā un ir nedaudz priekšā man. KP paņemu 10.vietā, joprojām nedaudz turoties aiz līderiem. 6KP farsta punkts, paņemu labi un esmu tur pat. 7KP bija izšķirošais farsts, kad līderi sadalījās, man trāpijās tālākais farsts, gandrīz minūti tālāk jāskrien kā līderiem, jo jāloka apkārt lielai ieplakai.. pēc šī KP visi sadalījās un es nedaudz atkritu uz aizmuguri, tālāk jau centos cik spēka, lai noķertu vai vismaz neatpaliktu vairāk. Kārtīgi pastrādāju un ceļā uz 12KP pietuvojos vairākiem sportistiem, tad sekoja vienīgā kļūda distancē uz 13KP, kad ieskrēju fartu punktos un zaudēju aptuveni 40sekundes..uz 14KP bija garais etaps, kur maucu cik spēka un lielajā izcirtumā redzēju sev priekšā daudz sportistu, bet viņi bija pārāk tālu. centos noķert abus igauņu skrējējus, ko gandrīz izdarīju pēc skatītāju etapa, bet līdz galam neatsrādāju kalnu..nebija vairāk spēka un vnk sāku kāpt augšā, kad garām riksītī paskrēja spānis, tad nedaudz sasparojos un arī sāku skriet..bet igauņus redzēju priekšā kādas 20sekundes..nezinu kā sanāca, kad daudz laika zaudēju tieši pēdējā aplītī, bet tas laikam tādēļ, ka uzmanīgi skrēju. finišs bija mokošs un sasniedzu to bez spēka 19.vietā no 46 pirmā etapa skrējējiem..līderim zaudēju 4,5min, bet 2.vietai 3min..aptuveni kādas 2-2.5min ātrāk varēju, bet tas viss..Kristaps ļoti labi veica 2.etapu un pacēla komandu uz 12.vietu (neiskaitot jauktās un tās valstis, kurām abas komandas priekšā). Pauliņš pēdējā etapā centās un viņam gandrīz arī izdevās, jo distances pirmo pusi veica kopā ar G.G. un Adamu Kovaču, bet tad nedaudz sakļūdījās un beigās vēl uz pēdējo KP un finišā netika galā ar Kiru.. gala rezultātā 13.vieta..gribējās jau labāk, bet kā ir tā ir. Pie visu 3 etapu idēālas veikšanas ap 6nieku varējām būt..Nekas pēc 2 gadiem Alikantē parādīsīm :p
Bankets tika aizvadīts godam.. komentāru nebūs.. ;) un jā atpakaļ ceļā baigie viļņi bija jūrā un labi šūpoja, daudziem rāva augšā.. Villijs izskatījās ļoti slikti. Eksplōzijas bija vnk graujošas :D
Tālākie plāni pašlaik ir neskaidri, gribu atpūsties, bet iespējams, ka nekāda dižā atpūta nesanāks, jo jāsāk strādāt būs un jāuzraksta prakses atskaite, kas jāaizstāv 6.augustā..katrā ziņā lēnām arī gatavošos sezonas otrajai pusei, LČ un startiem Pihkaniskat sastāvā..
P.S. kartes ar ceļiem ievietošu vēlāk..

trešdiena, 2010. gada 21. jūlijs

Nebija

Būšu īss. Šodien jau distances sākumā gribēju sākt raudāt, jo jau uz 1KP nevarēju ieorientēties, uz 2KP nemanīju pārvaram sētu un ieskrēju tupikā vsp šodiena nebija ar mani, jo dievs gribēja savu uzmanību pievērst Pauliņam, bet arī no Arvīdeļa viņš novērsās un visu savu uzmanību veltīja Jerkeram... ideāli izplānots sprints priekš zviedru jaunā māstera. Distancē ierāvu arī vienā aizliegtajā teritorijā un drusku tur pavandījos, bet DSQ laikam nesekos :D Nekas kā teica Gvozdiks- jūs puikas vēl esat jauni.. pamanījos zaudēt arī vienam ķīnizeram...švakumiņš 72.vieta.. Sprints nav mana distance, škiedras nav utt...
karoč jāsavācas un jāsakopo spēki stafetes 1.etapam.. sajūtas šodien skriešanas ziņā nebija labākās, garā distance lika ar sevi manīt..

Tas velns nebija tik melns

Tieši to es varētu teikt par WUOC garo distanci, jo biju gaidījīs ka būs briesmīgāk.. tā kā biju gatavojies Latvijā par augsto purvu, kāds nu tas ir pie Gaujienas, tad fiziski problēmu nebija, bet bija viena cita problēma - bija bailes skriet ātrāk, tieši tā bailes - jo pirms starta ievāktā informācija bija, ka nenormāli jakontrolē vieta kartē, kur atrodies, it īpaši garajos etapos, bet pēc otrā garā etapa sapratu, ka to var arī nedarīt, jo diezgan viegli atrast kartē vietu, kur atrodies ja ej diezgan tuvu līnijai.. pagaidām karti ielikt ar veikto ceļu nevaru, bet mājās es to izdarīšu.. lielākā kļūda bija uz 3KP, kur neilgi pirms KP piesējos kartē zināmā vietā, bet neuzliku virzienu, kā rezultātā noskrēju pa nogāzi lejā pa daudz uz kreiso pusi.. tur atstāju kādas 2-2.5min.. šajā etapā man garām bija pagājis igaunis Timmo Tammemae, pie 6KP noķēru viņu un tālāk darbojāmies kopā. Muļķīga kļūda bija uz 9KP, kad nevarējām dabā ieraudzīt KP..principā no šī KP sākās jau finišs, jo pārējie KP bija diezgan viegli, bet pamanījos atstāt vēl gandrīz 2min uz 12KP, kaut gan pirms starta biju domājis, ka likšu garajos etapos un mierīgi paņemšu īsos etapus, šoreiz to neizdarīju.. tālāk jau sāku skriet krietni ātrāk, jo pārliecība bija par to ka KP varu paņemt, par to liecina arī spliti, jo sākot uz 14KP laiki ir ap 30.vietu, kas bija arī mērķis, ieskriet labāko 30skaitā, jo konkurence diezgan liela...beigās gan sanāca 46.vieta..bet esmu pamanījies uzvarēt etapu uz pēdējo KP un uz vienu KP būt 3.ātrākais..
secinājums: skriešanas ātrums distances sākumā bija krietni par lēnu, lai pretendētu uz augstaku vietu, ja gribēju labāko 30niekā, tad vakar distance bija jāveic tādā tempā bez kļūdām, jo kopā kļūdās varu sakasīt tikai 4,5-5min...
Šodien skrienu sprintu un gatavojos stafetes 1.etapam ;) jūtos nedaudz saguris, bet ta ir okey;) ceram ka king of sprint izšaus šodien!

pirmdiena, 2010. gada 19. jūlijs

WUOC ir sācies

Nu jau 2vas dienas dzīvojamies pa Zviedriju WUOC galvaspilsētu Borlangi. Dzīvojam diezgan labā hotelī - Scandic hotel - barošana vnk ideāla. Ar mani vienā izstabā dzīvo ģenerālis Pauliņš (garlaicīgi nav) un Kalvja aizvietotājs... ;) vakar ar Pauliņu izskrējām sprinta treniņu kartē un jutos vnk ideāli, kopā noskrējām 8,2km (līdz kartei un atpakaļ). Sprinta treniņu kartē veicu ar vidējo ātrumu 4:24 min/km, kartē sprints likās vieglāks, bet dabā ļoti interesants,daudz pelēko vietu kur tiek mājām cauri un ļoti šauras taciņas.. šodien bijām oficiālajā modelī un tas gan bija galīgs sūds, nezinu, kurai distancei atbilstošs, bet nu ātrumu nekādu attīstīt nevar, jo visu laiku jāuzmanas, ka nenorauj uz gurķa.. šis apvidus varētu būt līdzīgs vidējai distancei, bet nevar jau zināt.. katrā ziņā rīt garā distance ceru, ka naktī varēšu normāli izgulēties, jo šonakt īsti tas neizdevās.. tiku pie 3. starta grupas, k-kādām vagām jau jābūt un skrējējiem arī :) jāiet būs uz pilnu banku, bet ja sāksies rozīne tad būs pakaļā. Atklašanas parādē bija tas gods nest Latvijas karogu, bija diezgan inčīgi, kā teiktu Pauliņš: ir labi! Ķīnieši iepērk apavus no tirgoņa - to mēs redzam pa logu :D viņiem arī vajag vieglas kājās!

sestdiena, 2010. gada 17. jūlijs

Gatavs

Pēdējo nedēļu liku akcentu uz ātruma teniņiem, iekļaujot arī vienu treniņu apvidū (intervāla treniņš mežā pa smukiem priežu kalniņiem). Šonedēļ uzskrēju arī testa skrējienu un jāsaka, ka salīdzinot ar to ko skrēju pirms Kāpas esmu nometis veselas 16 sekundes... tas gan būtu izskaidrojams ar to, ka pirms Kāpas skrēju pirms ātruma treniņiem, bet tgd jau prakstiski pēc. Esmu diezgan apmierināts, jo fiziski tiešām jūtos diezgan spēcīgs, bet protams liekas, ka vajadzēja vēl šo to izdadrīt. Katrā ziņā karstais laiks manus treniņa plānus neizmainīja.
Šodien uzsāksim ceļu uz Zviedriju (Borlänge pilsētu), lai jau rīt izietu akreditāciju un sāktu gatavoties startiem. Pirmais starts paredzēts garajā distancē 2dien, sprints 3dien, vidējā distance 4dien un stafete 5dien ar banketu finālā ;) Mājās atgriezīsimies 25.jūlijā.. cerams ka orientēšanās spējas ies kopā ar fiziskajām. Dažus komentus no studentu izlases varat lasīt šeit.
Rezultāti un informācija par WUOC2010 šeit.
Liels paldies visiem atbalstītājiem - Gaujienas pagasta pārvaldei, LLU Lauku inženieru fakultātei, SIA "Vaidens" un ģimenei - par finansiālo atbalstu, lai varētu doties uz Pausaules studentu čempionātu.

pirmdiena, 2010. gada 12. jūlijs

Nedēļa līdz WUOCam

Pēc Kāpas ir sanācis ļoti pieklājīgi patrenēties un nu palicis pēdējais posms, lai sasniegtu formas virsotni. Neskatoties uz to, ka ārā ir nenormāli karsts un treniņa laikā var aizskrieties tik tālu, ka jau gļuki raujas, joprojām trenējos 2x dienā. Vienu treniņu aizvadu no rīta puses, kad nav tik karsts un otru jau pavēlu vakarā, bet tad odi uzbrūk :D zinu ka tas nav īsti pareizi, jo treniņi jāaizvada tajā dienas daļā, kurā parasti notiek sacensības, lai radinātu organismu skriet, bet es neesmu karstuma mīlis! šajā nedēļā sanāca arī uzskriet orient treniņus - 5dien aizbraucu uz 32.Ilvestiādi (norisinājās tikai 30km no Gaujienas), kur noskrēju Open distanci, iezīmējot kartē tik daudz KP cik gribējās ņemt, 6dien piedalījos 19.Zemessardzes vasaras sporta spēlēs, kur skrēju orientēšanos, komandā ar 2 citiem džekiem, lieki piebilst, ka bija jāskrien vasaras formā, organizatoru pretimnākšana bija atļauja neskriet jakā, bet T kreklā..tā kā komandā biju vienīgais orientierists un pārējie džeki ar orientēšanos saskārušies tautas līmenī, tad man bija jāveic lielākā distances daļa. nolikumā no 22KP jāņem 20KP. sadalījām, ka tie džeki katrs vāc 5KP netālu no starta un finiša, bet es dodos uz tālo galu, lai savāktu vēl 10KP.. kad jau virzījos uz savu pēdējo KP sazvanījāmies ar komandas biedriem, viens bija atradis visus 5 savus KP, bet otram vēl nebija 5..tāpēc man nācās veikt papildus līkumu, lai savāktu vēl vienu KP.. kā izrādās, tad šis līkums mums maksāja 3.vietu (varbūt pat 2.vietu), jo palikām 4.vietā zaudējot 1min 3.vietai un 3min 2.vietai.. 7min zaudējām Valmieras batiņam(Pauliņš, Stabiņš, Savickis - visi 3 ir orientieristi). ar startu bijām ļoti apmierināti, jo aiz mums palika vēl kādas 18komandas :) 7dien biju nolēmis braukt uz pēdējo Ilvestiādes dienu, bet tā kā mājās no Jēkabpils atgriezos tikai pusnaktī un skriešana formā ar visiem zābakiem bija maksājusi daudz spēka, tad nolēmu kārtīgi izgulēties un skriet tepat Gaujienā. Par laimi netiku pie nevienas tulznas, bet redzot Reiņa Putniņa kājas..oi... Vakar aizvadīju ļoti labu kalnu treniņu, savācot 400m kāpumu..
ā un jā 2dien biju Gaujienas Junioru komandas sastāvā uzspēlēt futbolu Alūksnes novada atklātajā čempionātā un otrajā spēlē tiku pie kājas traumas, kā rezultātā 3dien un 4dien paskriet nevarēju, bet intensīvi braucu ar riteni.. pagaidām līdz WUOCam futbolu nespēlēšu :D

svētdiena, 2010. gada 4. jūlijs

Kāpa 2010`

Kāpa ir aizvadīta un lieki teikt, ka šogad Kāpas mājvieta bija Alūksne, respektīvi, apvidus, kurā es diezgan daudz esmu skrējis... Tgd ir divejādas sajūta, jo sev uzdoto uzdevumu neizpildīju - pamatuzdevums bija TOP15, ja tiktu TOP10 būtu ļoti gandarīts... pēc pirmās dienas 8.vieta tikai 4:45min aiz uzvarētāja, bet kļūdās biju atstājis 5:30min.. 11,3km 1:17:06
biju noskaņojies ļoti kaujinieciks uz 2.dienu, jo tā bija WRE, atlase uz PČ un atlase arī uz CISM..kārtīgi iesildījos, iedzēru papildus sporta dzērienus.. nokoncentrējos uz precīzu orient un ātru skriešanu, jo apvidus solījās būt pietiekoši ātrs.. STARTS..pirmo KP paņemu ar nelielu kļūdiņu, 2KP arī ar pāris sekunžu saminstināšanos, 3KP pēc leģendas uz rokas 137 ieskrienu 105.. hm..ā esmu nedaudz pa labi purviņā mans KP uz augšu ielokā, paeju metrus 50 pa kreisi un mans KP..tālāk uz 4KP skrienu ļoti ātri, jo esmu iejuties kartē..necerēti ātri pienāk grāvītis, bet nodomāju, ka tas tādēļ ka ātri skrienu..ieskrienu 4KP rajonā apskatos leģendā atkal ieloks, bet kāpēc man kartē KP viducī kalniņš un pieskrienot tur KP numur80.. man vajag 77..hm..laikam nobīde drukājot, jo blakus ir arī ieloks..iemetos ielokā izvandu visu KP nav..nonāku atkal uz kalniņa, kur ir 80KP..hm..k-kas neštimmē, gaidu jau ka pa 2min būs noķēris lietuvietis..nav..apstājos, pēkšņi ienāk prātā doma apskatīties leģendu uz kartes..Bāc..sekoja bļāviens un ļoti daudzi rupji vārdi (atvainojos, ja kāds dzirdēja), jo man uz kartes uzdrukāts M45L distance.. :(viss esmu sašauts un saprotu, ka viss ir beidzies, jo lai tiktu atpakaļ uz finišu man vajadzīgas vismaz 10min + atpakaļ uz savu īsto KP (nebija ne nojausmas, kā distance pagriezās pēc 3KP) vēl 10min... kā nopērts suns devos lēnā riksītī uz finišu..pa galvu šaudījās visādas domas, tgd tās neatklāšu.. domāju, ka iespējas pats esmu paķēris karti no iepriekšējās grupas..finišā Indulis man atvainojas un saka, ka no protesta jēgas nav jo tas skar mani vienu un nekādas rezultātu korekcijas nebūs.. aizeju uz startu, lai apskatītos, kur atrodas M45L grupas kartes, jopcik 5 grozus atpakaļ..es pats nu nekādi nevarēju paņemt neīsto karti..protams startā pašam vajadzētu arī pārbaudīt kādu karti paņem, bet taču PČ, EČ u.c. es nebaudītu vai iedota VE grupas karte, okey tur ir tikai 2 grupas... bet šeit taču arī it kā dubultā pārbaude..starta tiesnesis dievojās, ka ir pārbaudījis karti pirms starta..bet kur tad es ņēmu šo karti?!? piekāvu mežā kādu onkuli un atņēmu karti!??! Katrā ziņā pirms sava starta man nemaz nenāca prātā ne doma pārbaudīt vai tiek pareizā karte.. jo biju max koncentrējies distancei.. FATAL ERROR.. protams jutos ļoti draņķīgi..47 dalībnieki, bet vienīgā neīstā karte tiek man..diezgan stūlbi man.. vakarā uzlieku sprinta KP un priecājos, kā citi skrien.. Prieks ka Pauliņš vinnēja sprintu..sprinta šķiedra verās :)
3dienu gribēju noskriet vismaz priekš sevis, lai pierādītu ka esmu pietiekoši labs..lieki teikt, ka ārā nežēlīgs karstums..bet jūtos diezgan labi, ja neskatās uz to, ka pēc sprinta organizēšanas un Toma apbalvošanas par 2dienas uzvaru gultā tieku tikai ap 00:40... sākums 3dienai man bija ļoti labs, bet tad uz vairākiem ļoti elementāriem KP atstāju kopā 9min - 11KP 2:00min, 14KP 4:30min, 19KP 2:15min un jau Alūksnes parkā uz 22KP 50sekundes.. par to lielāko kļūdu vsp esmu neizpratnē, jo KP bija kalna malā pēc leģendas ieloka vidus..dabā īsti ieloku nesaskatīju un KP bija pāris metrus augstāk uz deguna, ko pēc tam arī atzina Mārtiņš Sirmais un vēl daži..ja gāja uz KP no augšpuses tad varēja ieraudzīt, bet es gāju pa lejaspusi un KP neredzēju, jo priekšā bija nedaudz zaļais..tur brīnumainā kartā vandījāmies kādi 8 skrējēji - tai skaitā Aldis Lapiņš, Sandra Paužaite arī Krista..Krista KP paņēma daudz ātrāk par mani, un kad sapratu, ka viņa ir prom, tad tāpat nebija nojausmas, kur KP ir :D vsp koncentrēšanās šodienai nebija, jo biju sarūgtināts, ka kopvērtējumā esmu zaudējis iespēju pacīnīties par 6nieku, jo nereāli tas nebija..protams, vēl jau nevaru teikt kā būtu veicis 2.dienu, bet tik tālu cik tiku sūdīgi nebija..
11,6km 27KP
1:26:14 15.vieta
kļūdās 11min
Kāpas rezultāti.
Vienīgi esmu apmierināts ar to, ka paskriet varu pietiekoši ātri un ja gribu arī noorientēties varu.. nu jau par 4 kārtējo Kāpas uzvarētāju kļuva Sirmais, ar ko arī viņu apsveicu ;)
P.S. ļoti nepatika 1.dienas kartes attēlojums..k-kas ar to lāzerskenējumu īsti nav.. bet tas ir mans subjektīvais viedoklis..
Turpinu kačāt ciskas WUOCam ;)