otrdiena, 2013. gada 3. decembris

Keep calm and breathe

Ir uzsācies kārtējais sagatavošanās posms jaunajai sezonai. Kā jau iepriekš minēju, tad liela vērība tiks un tiek piegriezta VFS, lai es paliktu spēcīgāks. 
Sava daļa tiks arī skriešanai un orientēšanās. Nav jau tā, ka šobrīd tikai nodarbojos ar kilometrāžas krāšanu aerobā režīmā. Sanāk uzskriet arī šo to pietiekoši ātru. Meža fakultātes komandas sastāvā piedalījos LLU tradicionālajā Lāpu skrējienā (5x450m) par godu Lāčplēša dienai. Veicu pēdējo etapu, kur neatstāju nekādas cerības konkurentiem un triumfējām ar ļoti lielu pārsvaru.
Pēc tam, par godu valsts svētkiem, pirmo reizi ņēmu dalību skrējienā Rembates aplis, kur konkurence bija nolasījusies pietiekoši laba (Serjogins, Roze, Vējš-Āboliņš). Distances garums 10,8km, bet pati distance diezgan līdzena un neinteresanta, lielākoties vijās pa zemes ceļiem. Pirmos 6km bez problēmām turējos kopā ar iepriekš nosaukto 3nieku, bet pēc tam nācās iepalikt un samierināties ar 4.vietu finišā 54'' aiz uzvarētāja ar laiku 36'12''
Esmu pabijis arī pirmajā nometnē ārpus Latvijas. Biju izbraucis uz Huskvarnu, kur pavadīju 3 pilnas dienas, kuru laikā paspēju aizvadīt pietiekoši daudz kvalitatīvus treniņus un piedalīties kluba leģendārajā noslēguma pasākumā hOligalan, kā arī nākošā gada kluba mērķu nospraušanā - elite mītingā. Protams, tika izrunāti arī jautājumi, kuri individuāli saistīti ar mani, tāpēc droši varu teikt, ka zili-dzelteno formas tērpā skriešu visu nākošo sezonu!
Visam pa vidu uzstājos arī IK "Auseklis" sezonas noslēguma pasākumā kā slepenais viesis jeb Mr X. Stāstīju visiem klātesošajiem par to kā sāku savas gaitas o-sportā un kas ir tas dzinējs, kas ir mani noturējis šajā sporta veidā un ļāvis aizvadīt līdz šim labāko sezonu savā karjerā. Par iespēju uzstāties jāsaka paldies Jānim T., kurš mani uzrunāja.
Šī nebūt nebija vienīgā uzstāšanās, jo tikko aizvadītajā nedēļas nogalē piedalījos arī sava kluba OK "Alūksne/Ape" noslēguma pasākumā un arī šiet uzstājos, bet šoreiz stāstīju par piedzīvoto Ķīnā Pasaules Parku Tūres laikā. Kopumā nebija slikti pabūt kopā ar cilvēkiem, kuri ir redzējuši manu attīstību sākot no paša sākuma.
Un jā, ir atsākušies mežonīgie pirmdienas Ozona/Ausekļa nakts treniņi. Mana dalība tajos nav izņēmums. Orientēšanās skils nakts apstākļos manā izpildījumā ir briesmīgs!
Vēl gaisā karājās pāris potenciālie sadarbības partneri, bet pārīts jau ir pateicis savu "NĒ". Ceru, ka saņemšu arī kādu "Jā". See ya!