pirmdiena, 2011. gada 8. augusts

Liekam jaunu filmu iekšā

Pēc Kāpas ir pagājis mēnesis un šajā laikā ir notikušas vairākas izmaiņas. Esmu uzsācis pilnvērtīgu darbu Rīgā iekš SIA "Būvkonsultants" šobrīd gan kā praktikants, ir panākta vienošanās ar Isostar par sponsorēšanu sporta uztura iegādē. Pirmo nedēļu pēc Kāpas atpūtos un skrēju ļoti maz, jo biju sevi izsmēlis, pēc tam jau sāku gatavotie sezonas otrajai pusei, bet straujā seguma maiņa uz asfaltu lika par sevi manīt un iedzīvojos nepatīkamos muskuļu savainojumos. Noskrēju Zemessardzes vasaras sporta spēles Kuldīgā, kur ar savu bataljonu ieguvām 3.vietu orientēšanās skrējienā. Pēc tam paguvu uzspēlēt arī Alūksnes novada minifutbola čempionātā Gaujienas 2.komandas sastāvā un palīdzēt izcīnīt 6.vietu 8 komandu konkurencē. Šeit gan jāpiezīmē, ka atkal atsvaidzināju muskuļa savainojumu un 3 dienas nevarēju pilnvērtīgi trenēties. Tāpēc ar 1.augustu biju nolēmis tā pa īstam sākt gatavoties rudens puses orientēšanās mačiem. Galvenie starti ir paredzēti vidējā un stafetēs, trīs WRE Maķedonijā, SM ultra long, 25manna stafetē un 25mannakorten. Iespējams skriešu vēl arī LČ naktī un Smålandskavlen 2011.
Nedēļas nogalē piedalījos kluba rīkotajās nu jau XXX Malienas Kausu sacensībās, kur vienīgais uzdevums bija sajust skriešanu pa apvidu un atgūt orientēšanās garšu. Pirmajā dienā vidējā distancē jau ar pirmajiem soļiem distancē izjutu ko nozīmē tas, ka mēnesi neesi skrējis pa apvidu. Kājas pinās, nevarēšana tikt pāri kritušiem kokiem, iešana caur zaļo un ātri piedzītas kājas... loģisks iznākums, ka pēc 2 kāpumu pievarēšanas uztaisīju kļūdas, kas liedza finišēt labāko trijniekā. Ar savu izpildījumu biju pilnīgi neapmierināts, pluss neguvu nekādu gandarījumu no orientēšanās. 1.dienas rezultāti un spliti šeit.
Otrajā dienā cerēju uz labāku izpildījumu un distances sākumā centos skriet ātri, lai varbūt tomēr noķertu Artūru par 3.5', bet milzīgā kļūda uz 13KP lika man nolaisties uz zemes un vnk finišēt pozīcijā, kurā atrados. Tā arī finišu sasniedzu 4.vietā. Vismaz šoreiz skrienot distancē sajutu patiku pret šo sporta veidu un jutu, ka kājas sāk iestrādāties skriet pa apvidu. Pēc distances gan nebiju apmierināts ar pāris muļķīgām kļūdām, bet tās ir izskaidrojamas ar nogurumu, kurš bija uzkrājies nedēļas laikā, jo nedēļā sanāca pieveikt 135km 11,3h. Bet tā tam ir jābūt, jo šobrīd galīgi nav jābūt k-kādai formai, viss ir relatīvs un pakārtots svarīgākajiem mačiem. 2.dienas rezultāti, spliti un Malienas kausu kopvērtējums atrodams šeit.
Jāsaka paldies Isostar, jo pirmā nopietnā treniņu nedēļa + 8h darba diena nebūtu tik kvalitatīva, ja nebūtu iespējams pilnvērtīgi atjaunot organismu ar Isostar piedāvāto sporta uzturu.
Novēlu veiksmi Latvijas izlasei Francijā WOC2011! Pārējiem jauku atlikušo vasaru! Paldies Dacei par bildēm.

Nav komentāru: